O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

RETRONURKI – INFORMACJE

W związku z wyjazdem do Gdyni należy zabrać ze sobą dowód osobisty lub legitymację szkolną. Wynika to z tego, iż wjeżdżamy na teren wojskowy i będzie przeprowadzona kontrola dokumentów.
Przypominamy także o zmianie godziny zbiórki w remizie na 6.00 w sobotę 5 grudnia 2009.

Z poważaniem Zarząd