O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Zajecia basenowe

Zapraszamy wszystkich członków POSP TRYTON na zajęcia basenowe, które odbywają się w każdą środę od godziny 19.00 na obiekcie OWL Holtur w Podczelu. Zajęcia dla młodzieży prowadzi druh Wiesław Ostrowski, natomiast zajęcia tematyczne dla pozostałych członków kadra instruktorska.

Serdecznie zapraszamy.
Zarząd