O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Sprzątanie portu

W czwartek 25 czerwca od godz. 11:00 rozpoczynamy akcje usuwania zanieczyszczeń z wód portowych ze szczególnym naciskiem na basen remontowy. W związku z tym proszę wszystkich członków zwyczajnych oraz wspierających o zgłaszanie się do gospodarza Andrzeja Dudkiewicza 509749387. Proszę o poważne potraktowanie jutrzejszej akcji. Każda para rąk mile widziana.

Z poważaniem Zarząd