O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Sprzatanie fosy miejskiej

Na 20 czerwca zaplanowaliśmy sprzątanie fosy miejskiej zlokalizowanej w parku im. gen. Henryka Dąbrowskiego. Mało kto wie, że miejsce to należało do południowo-wschodniego systemu umocnień twierdzy Kołobrzeg. Reliktem tego dzieła fortyfikacyjnego jest zadrzewiona wysepka na potocznie zwanym stawku. Start imprezy godzina 10:00. Pobieranie niezbędnego sprzętu w piątek 19 czerwca od godz. 18:00. Liczymy na liczne uczestnictwo druhów zwyczajnych oraz wspierających a w szczególności druhów z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Po zakończeniu imprezy zapraszamy na grilla do MZZDiOŚ przy ul. VI Dywizji Piechoty 60.
Z poważaniem Zarząd