O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Powiadomienia dla MDP

Druhowie MDP proszeni są o informacje czy otrzymuja powiadomienia sms. W celu weryfikacji numerów telefonu proszę o informacje na e-mail m.matenko@osptryton.pl z podaniem nazwiska i preferowanego numeru tel. komórkowego na który chca otrzymywać sms z powiadomieniami. Proszę o poinformowanie kolegów z MDP o tej informacji.

Prezes POSP Tryton