O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Kurs płetwonurkowania

strojek

Zapraszamy na kurs płetwonurkowania na stopień P1. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 22 maja o godzinie 17:00 w naszej siedzibie przy ulicy Żurawia 12 B (Straż Pożarna). Kandydat powinien posiadać ze sobą zaświadczenie lekarskie dopuszczające do uprawiania płetwonurkowania, 2 zdięcia. W przypadku osób niepełnoletnich zgodę pisemną zgodę obojga rodziców na uczestnictwo w kursie. Kandydat powinien również posiadać umiejętność pływania w stopniu zadawalającym. Pozostałe informacje przekażemy na spotkaniu organizacyjnym. Zapraszamy.