O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Apel mundurowy

mundur-galowyDrogie druhny i druhowie zwyczajni! W dniu 18 maja o godzinie 18:00 przeprowadzamy apel mundurowy. Apel ma na celu skompletowanie oraz dobranie właściwego umundurowania bojowego. Jednocześnie pozwoli to na dokonanie zakupu umundurowania we właściwym rozmiarze. Prosimy zabrać ze sobą wszystkie elementy umundurowania aby umożliwić kolegom przymierzenie umundurowania. Osoby, które nie będą mogły stawić się we wskazanym dniu proszone są o przysłanie „spisu”  brakujących elementów umundurowania na adres a.dudkiewicz@osptryton.pl najpóźniej do niedzieli 17 maja. Plik do wypełnienia znajdziecie tu: rozmiarówka.