O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Strona POSP Tryton znowu działa.

W nocy z 8 na 9 marca doszło do włamania na stronę naszej organizacji. Mogliśmy na własnej skórze doświadczyć złośliwości hakerskiej roboty. Bezpowrotnie utraciliśmy niektóre dane. Zwracamy się z prośbą aby „przypomnieć” nam co było na niej zamieszczone. Szczególnie interesuje nas co zawierały podstrony widoczne na czarnym pasku. Członków czynnych prosimy o zweryfikowanie danych w tabeli. Informacje oraz ewentualne pliki prosimy kierować na adres skarbnik@osptryton.pl
Z poważaniem