O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Akcja wrak na plaży- wysoki priorytet

kuter06.jpgW poniedziałek 2 marca o godzinie 7:30 zbiórka w remizie POSP TRYTON przy ul. Żurawiej 12b. Rozpoczynamy akcje usuwania wraku kutra znajdującego się na plaży. Druhowie zwyczajni oraz wspierający proszeni są o potwierdzenie przybycia ( podanie zakresu czasowego obecności) do Naczelnika POSP Pawła Depty telefonicznie 512 385 449. Prosimy o przygotowanie skafandrów suchych.