Kolejny samochód w kanale

W nocy z 20 na 21 lutego po raz kolejny w kołobrzeskim porcie rybackim samochód wjechał do wody. Właściciel osobowego Mercedesa wyszedł z samochodu zostawiając nie zaciągnięty hamulec ręczny oraz bieg w pozycji „luz”. Pojazd zsunął się do kanału portowego. Na szczęście w tym momencie w środku nikogo nie było. Samochód jest własnością jednego z armatorów, który tego wieczoru przyjechał doglądać rozładunku . W akcji ratowania pojazdu brała udział Brzegowa Stacja Ratownictwa z Kołobrzegu oraz strażacy z OSP Tryton. Była to kolejna akcja z naszym udziałem, poprzednio inny armator nie dopilnował samochodu który nieopodal wjechał do kanału.

1.jpg2.jpg4.jpg5.jpg61.jpg71.jpg