XVII Finał WOŚP

wosp3_logo_120-1.gifKolejny raz włączamy się do kwestowania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która już XVII raz zbiera na rzecz dzieci. W tym roku tematem akcji jest profilaktyka wczesnego rozpoznawania chorób nowotworowych. Podobnie jak w zeszłym roku rozstawiamy nasz sprzęt pływający i nie tylko oraz kuchnie polową, z której będziemy serwowali tradycyjnie już wojskową grochówkę, bigos oraz chleb ze smalcem. W zamian za ciepłą strawę liczymy na wsparcie fundacji Jurka Owsiaka.
Spotkanie organizacyjne odbędzie się w piątek 9 stycznia 2009 w remizie przy ul. Stoczniowej.
Zachęcamy do uczestnictwa w niedzielnej akcji. Start o godzinie 10.00 pod kołobrzeskim ratuszem.