Przyjęcie nowych druhów do OSP

pict0032.jpgW dniu 6 grudnia 2008 roku odbędzie się uroczystość przyjęcia do OSP „TRYTON” nowych druhów oraz członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Zapraszamy wszystkich członków oraz sympatyków OSP „TRYTON” do remizy PSP w Kołobrzegu ul. Żurawia 12b na godzinę 18:00.
W zależności od stanu posiadania umundurowanie galowe lub koszarowe obowiązkowe.
Po zakończeniu części oficjalnej organizujemy imprezę „mikołajkową” w restauracji Nottingham przy ulicy Reymonta 3ab/23 w Kołobrzegu. Początek zabawy 20:00 – 20:30. Bilety do nabycia u skarbnika w cenie 50 zł od osoby. Kontakt 601 554 064.

Serdecznie zapraszamy.
Zarząd OSP „TRYTON”