O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Włochy 2008 – Maremma

coloseum-475×340.jpg Tradycyjnie już wybieramy się do Włoch, do zaprzyjaźnionego miasta Follonica. Zainteresowanych wyjazdem zapraszamy do zapoznania sie z ofertą Coloseum Mieszkać będziemy w małych willach położonych w pobliżu tego pieknego hotelu przy samej plaży. Zainteresowanych zapraszamy na zebranie organizacyjne w poniedziałek o 18-tej w remizie portowej.