O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Odtwarzamy historię

automatZarząd POSP Tryton zwraca się z prośbą do wszystkich kolegów związanych z historią klubu płetwonurków Tryton o dostarczenie wszelkiego rodzaju materiałów (dokumenty, fotografie) w celu odtworzenia dziejów naszej organizacji. Spotykamy się w każdy poniedziałek i piątek w sprzętowni przy ulicy Stoczniowej o godzinie 18:00.