O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Zawody ratowników morskich SAR

dsc_2611.JPGDnia 28 maja w Kołobrzegu , Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa organizuje zawody sprawnościowe ratowników morskich. Do współzawodnictwa zostały zaproszone wszystkie służby ratownicze. Chętnych prosimy o zapoznanie sie z regulaminem. W imieniu MSPR zapraszamy do Kołobrzegu. Regulamin Zawodów SAR.