O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Zaproszenie na konferencję

ko76-07.jpgSzkoła Aspirantów oraz Komenda Wojewódzka PSP w Krakowie zapraszają na konferencję naukowo-techniczną ” WYKONYWANIE PRAC RATOWNICZYCH I PODWODNYCH W WODACH SKAŻONYCH I ZANIECZYSZCZONYCH” Konferencja odbędzie się w Krakowie w dniach 10-11 czerwaca br. Dodatkowych informacji udziela dh prezes.