Ważne spotkanie

stacja.jpgWe wtorek 22.04.2008 r. Prezydent Miasta Janusz Gromek spotkał się z Zarządem Ochotniczej Straży Pożarnej „TRYTON” w Kołobrzegu. Zarząd OSP „TRYTON” przedstawił plany budowy stacji oczyszczania wód portowych i ratownictwa ekologicznego. Istnieje możliwość złożenia projektu do Funduszu Ochrony Środowiska na dofinansowanie tej inwestycji. Prezydent zapewnił, że z urzędu zostanie udzielona wszelka pomoc w przygotowaniu wniosku. Spotkanie, na którym zostaną podane szczegóły projektu odbędzie się w poniedziałek 28.04.2008 r. w małej sali UM o godzinie 13.00. (Informację podajemy za portalem www.GazetaKolobrzeg.pl, info i foto Michał Kujaczyński Rzecznik Prasowy Prezydenta)