O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Kurs P1

andrzej Rozpoczęliśmy kurs płetwonurka P1 . Zajęcia teoretyczne odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godzinie 17:00 w siedzibie OSP przy ulicy Stoczniowej. Wszystkich uczestników kursu zapraszamy na zajęcia basenowe w środy basen OWL Podczele godzina 19:00. Zajęcia praktyczne na wodach otwartych odbędą się w dniach 1.05. – 4.05 na J. Drawsko w ośrodku Drawtur.