O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Zaproszenie

013follonica.JPG

Zapraszamy wszystkich na zebranie założycielskie
Polsko Włoskiego Stowarzyszenia „MAREMMA”. Zebranie odbędzie sie w sobotę 8 marca br. o godz. 17-tej w kamieniczce przy ulicy S.Dubois nr 21 ( Baszta Prochowa ) na 3 piętrze. Na zebraniu zostanie przedstawiony projekt statutu oraz wybrany zarząd. Informacji udziela R.Malik tel. 502509944