O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Włochy – Maremma

014follonica.JPGInformujemy wszystkich zainteresowanych, że powstaje
Polsko – Włoskie Stowarzyszenie Maremma.
Stowarzyszenie będzie będzie rozwijać współpracę z przyjaciółmi z Włoch. Chętnych prosimy o wypełnianie deklaracji. Wszelkich informacji udziela prezes. O terminie zebrania założycielskiego powiadomimy wkrótce.