O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Uroczyste przyjęcie do OSP „Tryton”

straak.jpgNa 30 listopada o godzinie 17.00 zaplanowaliśmy uroczystość przyjęcia w szeregi OSP „Tryton” nowych druhen oraz druhów. Odbędzie się ona na pokładzie gościnnego dla strażaków katamaranu „Jantar”. Na ślubowanie wstęp wolny.
Po zakończeniu uroczystości zapraszamy na zabawę Andrzejkową strażaków oraz sympatyków OSP a także strażaków z PSP wraz z rodzinami. Sprzedaż biletów na Andrzejki w cenie 30 zł od osoby prowadzona będzie w poniedziałki oraz piątki w sprzętowni przy ul. Stoczniowej. Zapewniamy „szwedzki” bufet oraz muzykę z „głośnika”.
Szczegóły imprezy tel: 601 554 064. Serdecznie zapraszamy.