O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Walne zebranie WOPR

wopr.JPGW dniu 8 grudnia 2007 r. o godz. 16.00 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji (mała sala konferencyjna) w Kołobrzegu przy ul. Łopuskiego 36-38 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków WOPR oddziału Powiatowego Kołobrzeg. Czynne prawo wyborcze będą miały osoby posiadające opłaconą składkę członkowską za 2007 rok. Informacje 605441959