O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Follonica 2007

follonica.jpg Podczas pobytu w Follonice we Włoszech mieliśmy przyjemność promować nasze miasto podczas prezentacji zorganizowanej przez władze miasta Follonica oraz Regionalne Stowarzyszenie Turystyczno-Uzdrowiskowe z Kołobrzegu. Prezentacja została przyjęta z dużym zainteresowaniem. Stoisko odwiedziło wielu rodaków mieszkających w Follonice.