O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Wyjazd do Folloniki – informacje

zachod-nad-capri-2.JPG Uczestników wyjazdu na ćwiczenia do Włoch zapraszamy na spotkanie organizacyjne w środę 5 września o godz. 18-tej do remizy w porcie. Omawiane będą szczegóły organizacyjne oraz plan ćwiczeń. Przypominamy o podaniu numerów paszportów. Wszelkich informacji na temat wyjazdu udziela dh prezes tel. 0502509944.