O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Rozlew

p6130070.JPG Awaria separatora olejowego była przyczyną niewielkiego rozlewu olejowego na terenie Stoczni Parsęta. Szybka reakcja załogi stoczni pozwoliła zwalczyc rozlew za pomocą lekkiego sprzętu do usuwania rozlewów. Nowoczesne maty sorbentowe pozwalają unieszkodliwić czterokrotnie więcej oleju niz same ważą. Doskonale też spisują się na wodzie.