O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Kurs motorowodny

aewiczenia-0117.JPG Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kursie sternika i starszego sternika motorowodnego, zapraszamy na spotkanie organizacyjne które odbędzie się dnia 13 lipca o godz. 19-tej. Miejsce spotkania: remiza OSP TRYTON w porcie przy ulicy Stoczniowej 10. Ze względu na remonty ulic dojazd samochodem może być nieco utrudniony.