O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Pomagamy Darkowi

kwesta.jpg Dzisiaj, w latarni morskiej miał miejsce koncert oraz licytacja fotografii wykonanych przez naszego kolegę Darka „Długiego” Swosińskiego. Impreza miała na celu zebranie funduszy na leczenie Darka. Wszystkie fotografie, kalendarze oraz pocztówki zostały sprzedane. Zebrano wiele datków. Akcja pomocy Darkowi jednak się nie kończy. Prosimy więc o dalsze wpłaty na jego konto:
BPH SA Kołobrzeg 52 1060 0076 0000 4013 2007 0728

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia !