O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Akcja poszukiwawcza.

poszukiwania.jpg W sobotę 30 czerwca przeprowadziliśmy krótką akcję poszukiwawczą na morzu. Powodem akcji było podejrzenie wypadku utonięcia. Po sprawdzeniu dna oraz przeszukaniu powierzchni wody z łodzi okazało się , że prawdopodobną sprawczynią alarmu była foka która od kilku dni pokazuje się na naszych plażach.