O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Strażacy dziękują Darczyńcom :)

logo_opp1.jpg Zarząd OSP TRYTON w imieniu własnym i całego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej posiadającego status organizacji pożytku publicznego, dziękuje bardzo serdecznie tym którzy z potrzeby serca odpowiedzieli na nasz apel i podarowali 1 % podatku – strażakom.
Zapewniamy, że pozyskane środki pomogą w jeszcze lepszym wypełnianiu ich powinności wobec mieszkańców.
Prezes Zarządu /-/ Ryszard Malik