O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Pomoc dla „Długiego”

Nasz serdeczny kolega, dh instruktor nurkowania Darek Swosiński „DŁUGI” przeszedł niedawno poważną operację, na dalsze leczenie farmakologiczne potrzebne są pieniądze (jak zawsze bardzo duże). Jego oszczędności już się kończą więc prośba do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc. Darek jest naszym kolegą już wiele lat, to pogodny zawsze pomocny i dowcipny gość. Darek walczy z nowotworem. Mamy nadzieję, że nasza pomoc pomoże DŁUGIEMU odzyskać pełnię sił!
1 lipca o godzinie 18:00, w Kołobrzegu przy Latarni Morskiej odbędzie się koncert i aukcja na rzecz Darka. Wszystkich zapraszamy!
Poniżej konto na które można przesyłać pieniądze na pomocne leki dla Darka:
BPH SA Kołobrzeg 52 1060 0076 0000 4013 2007 0728