O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Wizyta w Berlinie – Pankow

dsc_0819.JPG W dniach 25-27 maja br. delegacja OSP TRYTON przebywała w Berlinie Pankow na zaproszenie tamtejszej OSP Freiwillige Feuerwehr Niederschonhausen. Obowiązki gospodarza przyjął na siebie dh Karlhainz Bork. Odwiedziliśmy muzeum strażackie oraz Jednostkę Płetwonurków w Straży Pożarnej w Berlinie.