O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Walne zebranie OSP TRYTON

pict0019.jpgInformujemy członków oraz sympatyków OSP TRYTON, że walne zebranie sprawozdawcze odbędzie się 30 maja 2007 roku o godz. 12-tej w siedzibie OSP przy ulicy Żurawia 12 B ( remiza PSP ). W przypadku braku qworum następny termin wyznacza się dnia 30 maja 2007 roku o godz. 13-tej. Serdecznie zapraszamy.