O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Wielkie sprzątanie

dargocice.JPGJezioro Kamienica jest jednym z najczęściej odwiedzanych kompielisk w naszym powiecie. Miejsce jest idealne na wypoczynek nad wodą. Nad :)) , bo to co zastaliśmy na dnie świadczy o zupełnie czymś innym. Postanowiliśmy więc pozbierać z dna wszystkie „fanty”. To co widać na zdjęciu to skromna część zebrana w koło pomostu. Knujemy więc plan na wielkie sprzątanie.