O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Patenty motorowodne do odbioru

img_0782sarospbsrpsp.jpgPolski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego przesłał długo oczekiwane patenty sterników oraz starszych sterników motorowodnych. Na piątkowym spotkaniu będzie możliwość odbioru patentów. W pilnych sprawach dotyczących odbioru patentów w innym terminie proszę o kontakt z druhem Marcinem Mateńko 601 554 064.