O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Kurs P1

basen11.jpg17 kwietnia o godzinie 18:00 w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej rozpoczynamy pierwsze zajęcia teoretyczne na stopień P1. Wszyscy zainteresowani proszeni są o punktualne przybycie oraz zabranie ze sobą wymaganych dokumentów i zaświadczeń.
Zajęcia teoretyczne odbywają się w środy od godziny 18:00 w strażnicy KP PSP
Zajęcia basenowe odbywają się na basenie w OWL Podczele w czwartki od 20:00-22:00, w soboty i niedziele w godzinach 13:00 – 15:00.
Zapraszamy