O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Nowy podręcznik dla motorowodniaków

vademecum-sternika-okadka.jpg Polecamy „Vademecum sternika motorowodnego” podręcznik dla uczestników kursu na ten właśnie stopień. Książka napisana przez kpt. Jana Jałoszyńskiego wykracza w swej treści poza obowiązujący zakres materiału, ale to jest jedną z jej zalet. Wieloletnie doświadczenie Autora pozwoliło stworzyć podręcznik , który doskonale zaspokaja potrzeby adeptów żeglarstwa motorowego. Vademecum można nabyć podczas naszych kursów motorowodnych oraz w najlepszych sklepach żeglarskich.