O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Wspólne ćwiczenia z OSP Raffer

25.02.07 W niedzielę 25 lutego w Czarnogłowach odbyły się wspólne ćwiczenia OSP Tryton oraz OSP Raffer . Pierwotny plan przewidywał ćwiczenia na jeziorku znajdującym się 1,5 km od znanego nam akwenu, niestety leśnicy pokrzyżowali nam plan. Błotnista droga i głębokie koleiny uniemożliwiły nam dojazd. Ćwiczenia odbyły się zatem na starym akwenie.