O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Niebezpieczny konar

W godzinach porannych otrzymaliśmy informację z Kapitanatu Portu, że w kanale portowym pływa sporych rozmiarów konar drzewa. Swoimi rozmiarami zagrażał bezpieczeństwu poruszającym się po kanale jednostkom. Nasze działania polegały na doholowaniu „olbrzyma” do kei wyjęciu z wody i pocięciu go piłą spalinową na drobne kawałki.