O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Udane poszukiwania

kopia-rower-w-wodzie-014.jpgW piątek 19 stycznia w okolicy mostu na ulicy Łopuskiego, płetwonurkowie z OSP Tryton na prośbę kołobrzeskiej policji penetrowali dno rzeki. Poszukiwano roweru, który kilka dni wcześniej został wrzucony do Parsęty przez 22-letniego Michała D. w trakcie pościgu policyjnego. Prawie przy zerowej widoczności koledzy z naszego OSP odnaleźli zgubę. Była to pierwsza akcja w nowym roku.