O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

IV Międzynarodowy Zlot Morsów

morsy1.jpgKolejny IV Międzynarodowy Zlot Morsów odbędzie się w Mielnie w dniach 17-18 lutego 2007r.
OSP ORW Mares Koszalin zaprasza wszystkich członków OSP Tryton do pomocy w zabezpieczeniu imprezy w wodzie oraz na lądzie. Chętni proszeni są o kontakt z naczelnikiem OSP Tryton Andrzejem Dudkiewiczem.