O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

WAŻNE !!!!

Mistrzostwa Polski w łowiectwie Podwodnym
Dziś (02.06.2017)piątek godz. 18:00 odprawa dotycząca uczestnictwa i zabezpieczenia podczas mistrzostw w łowiectwie podwodnym.
Potrzebne są osoby do łodzi, zabezpieczenia terenu w podczele.
Szczegóły i podział zadań na zebraniu. Prosimy o liczne przybycie .
Informacje Jacek Podolak tel. 602670305

Ulotka 2007_2A5