O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Kolejny sukces klubowiczów

Miło nam powiadomić o zakończeniu pierwszego w historii „Trytona” kursu na płetwonurka trimixowego. Szlify techniczne otrzymali koledzy: Araszewski Marian (zwany Markiem), Tomicki Marek oraz Kasprzak Marcin, zdobywając tym samym uprawnienia do nurkowania z użyciem sztucznych mieszanin oddechowych helowo-nitroxowych do głebokości 70 metrów. Szkolenie odbyło się pod okiem jednego z najbardziej doświadczonych szkoleniowców w kraju – kolegi Błażeja Pruskiego oraz asystenta – Mariusza Ozgi z Gdyni.

GRATULACJE !!!