O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Wykład z nawigacji

images.jpegW dniu 2 lutego zapraszamy na wykład z nawigacji, który przeprowadzi druh Mirosław Balicki. Jest to pierwszy temat wynikający z planu szkoleń dla członków OSP Tryton mających na celu podniesienie umiejętności, które wynikają ze statutu oraz specyfiki działania OSP Tryton.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.